Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Kvaš na papíře, 52 x 45 cm, rámováno, pod sklem, datováno 1941, signováno vpravo dole Vlast. Hofman.Autor viz V 2/467, TB 17/283, B 5/575.